• Informacje o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych
  Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Sieradzu w sprawie zmian w składach obwodowych komisji wyborczych
 • Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Sieradzu w sprawie sprostowania pisowni imion i nazwisk
  Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Sieradzu w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych
 • Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Sieradzu w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
  Informacja o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
 • Informacje Komisarzy Wyborczych w Sieradzu o możliwości dokonywania dodatkowych zgłoszeń kandydatów oraz o terminach losowań kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Sieradzu I z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w Gminie Szadek w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego w Sieradzu I z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Mieście Zduńska Wola w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego w Sieradzu I z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie utworzenia odrębnego obwodu głosowania w Gminie Wieruszów w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.